-
26,55lei
- Fără TVA:21,94lei
-
- 6 sau mai multe 17,63lei
- 13 sau mai multe 16,67lei
- 270 sau mai multe 16,15lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Supercondensator, 1F, 5.5V DC, KEMET - FYD0H105ZF
Capacitate condensator: 1F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: THT
Temperatura de lucru: -25...70°C
Rezistenta ESR: 35Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 1F |
| Dimensiuni carcasa | Ø21.5x16mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Orientare spaţiala | orizontale |
| Raster terminale | 7.62mm |
| Rezistenţa ESR | 35Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
