-
8,93lei
- Fără TVA:7,38lei
-
- 2 sau mai multe 8,58lei
- 10 sau mai multe 7,65lei
- 16 sau mai multe 6,42lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FYD0H104ZF
Capacitate condensator: 0.1F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: THT
Temperatura de lucru: -25...70°C
Rezistenta ESR: 100Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 0.1F |
| Dimensiuni carcasa | Ø13x8.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Orientare spaţiala | orizontale |
| Raster terminale | 5.08mm |
| Rezistenţa ESR | 100Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
