-
13,14lei
- Fără TVA:10,86lei
-
- 5 sau mai multe 12,39lei
- 10 sau mai multe 11,72lei
- 12 sau mai multe 8,50lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FT0H104ZF
Capacitate condensator: 0.1F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: THT
Temperatura de lucru: -40...85°C
Rezistenta ESR: 16Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 0.1F |
| Dimensiuni carcasa | Ø11.5x8.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Orientare spaţiala | orizontale |
| Raster terminale | 5.08mm |
| Rezistenţa ESR | 16Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
