Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FC0H104ZFTBR24
- Producător Kemet
- Cod produs:T130299
-
26,63lei
- Fără TVA:22,00lei
-
- 5 sau mai multe 22,04lei
- 9 sau mai multe 11,08lei
- 21 sau mai multe 10,48lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (574 buc.)
Supercondensator, 0.1F, 5.5V DC, KEMET - FC0H104ZFTBR24
Capacitate condensator: 0.1F
Tensiune de lucru: 5.5V DC
Montare: SMD
Temperatura de lucru: -25...70°C
Rezistenta ESR: 25Ω
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 0.1F |
| Dimensiuni carcasa | Ø10.5x5.5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 5mm |
| Rezistenţa ESR | 25Ω |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | -20...+80% |
