Siguranta fuzibila rapida, 16A, 6.3x32mm, SIBA - 7006584.16
- Producător Siba
- Cod produs:T261398
-
37,13lei
- Fără TVA:30,69lei
-
- 7 sau mai multe 17,30lei
- 15 sau mai multe 16,35lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1446 buc.)
Siguranta fuzibila rapida, 16A, 6.3x32mm, SIBA - 7006584.16
Curent nominal: 16A
Tensiune nominala: 400V AC
Tip siguranta: ceramica, cilindrica
Dimensiuni: 6.3x32mm
Seria producatorului: {{Seria producatorului}}
Producator: SIBA
Caracteristici
| Cadere tensiune max. | 150mV |
| Caracteristici siguranţa | gRL |
| Dimensiune siguranţa | 6.3x32mm |
| Energie I2t | 120A2s |
| Numar poli | 2P |
| Subtip siguranţa | ceramică, cilindrică |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
| Capacitate de rupere | 0 A |
