Siguranta fuzibila lenta, 6.3A, 500V AC, 6.3x32mm, SCHURTER - 8020.5019
- Producător Schurter
- Cod produs:T196251
-
8,75lei
- Fără TVA:7,23lei
-
- 5 sau mai multe 4,16lei
- 10 sau mai multe 3,87lei
- 20 sau mai multe 3,72lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Siguranta fuzibila lenta, 6.3A, 500V AC, 6.3x32mm, SCHURTER - 8020.5019
Tip siguranta: lenta, ceramica, cilindrica, miniatura
Dimensiuni: 6.3x32mm
Tensiune nominala: 500V AC
Curent nominal: 6.3A
Capacitate de rupere: 1.5kA
Serie: SHT
Producator: SCHURTER
Caracteristici
| Caracteristici siguranţa | întârziere |
| Dimensiune siguranţa | 6.3x32mm |
| Numar poli | 2P |
| Seria producatorului | SHT |
| Subtip siguranţa | ceramică, cilindrică, miniatură |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip produs | Siguranta fuzibila |
| Capacitate de rupere | 0 A |
