Rezistenta de precizie SMD 1206, 330kΩ, 0.25W, Viking - ARG06DTC3303
  • Producător Viking
  • Cod produs:T239540
Distribuie
  • 0,30lei
  • Fără TVA:0,25lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 2100 sau mai multe 0,06lei
  • 4900 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (492 buc.)
Rezistenta: 330kΩ
Putere: 0.25W
Capsula: 1206
Producator: Viking
Caracteristici
Carcasa - inch 1206
Carcasa - mm 3216
Coeficient de temperatura 25ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 330kΩ
Seria producatorului ARG
Tensiune de impuls max. 400V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thin film
Toleranţa ±0.5%