Rezistenta de carbon, 47kΩ, 2W, SR PASSIVES - CF2WS-47K
Distribuie
  • 0,27lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 300 sau mai multe 0,21lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 1300 sau mai multe 0,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2000 buc.)
Rezistenta: 47kΩ
Putere: 2W
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø4.2x11mm
Dimensiuni terminale Ø0.7x35mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 47kΩ
Tensiune de impuls max. 1kV
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%