Rezistenta de carbon, 3MΩ, 0.25W, ROYAL OHM - CFR0W4J0305A50
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T141334
-
0,20lei
- Fără TVA:0,17lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1400 buc.)
Rezistenta de carbon, 3MΩ, 0.25W, ROYAL OHM - CFR0W4J0305A50
Rezistenta: 3MΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | Ø2.5x6.8mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.46x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 3MΩ |
| Tensiune de impuls max. | 500V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | carbon |
| Toleranţa | ±5% |
