Rezistenta de carbon, 2.4kΩ, 0.25W, ROYAL OHM - CFR0W4J0242A50
Distribuie
  • 0,27lei
  • Fără TVA:0,22lei
  • 500 sau mai multe 0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,14lei
  • 5000 sau mai multe 0,09lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1616 buc.)
Rezistenta: 2.4kΩ
Putere: 0.25W
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø2.5x6.8mm
Dimensiuni terminale Ø0.46x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 2.4kΩ
Tensiune de impuls max. 500V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%