Rezistenta de carbon, 22Ω, 0.5W, ROYAL OHM - CFR0S2J0220A10
  • 1000 sau mai multe 0,24lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1599 buc.)
Rezistenta: 22Ω
Putere: 0.5W
Terminale: axial
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Dimensiuni carcasa Ø3x9mm
Dimensiuni terminale Ø0.54x28mm
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 22Ω
Tensiune de impuls max. 700V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor carbon
Toleranţa ±5%