Rezistenta SMD, 4,7kΩ, 0,125W, capsula 0805, VISHAY - CRCW08054K70JNTABC
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T290706
Distribuie
  • 0,21lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 500 sau mai multe 0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,02lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4798 buc.)
Tip rezistenta: thick film
Montare: SMD
Capsula: 0805
Rezistenta: 4,7kΩ
Putere: 0,125W
Toleranta: ±5%
Tensiune de lucru: 150V
Temperatura de lucru: -55...155°C
Producator: VISHAY
Caracteristici
Carcasa - inch 0805
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 4,7kΩ
Tip produs Rezistenta
Toleranţa ±5%