-
2,12lei
- Fără TVA:1,75lei
-
- 25 sau mai multe 1,02lei
- 100 sau mai multe 0,74lei
- 500 sau mai multe 0,59lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 8.2Ω, 3W, ROYAL OHM - KNP03SJ082JA10
Tip rezistenta: bobinata
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 400ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.7x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 3W |
| Rezistenţa | 8.2Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
