-
7,12lei
- Fără TVA:5,88lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (150 buc.)
Rezistenta 68Ω, 3W, VISHAY - AC03000006809JAC00
Tip rezistenta: bobinata
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 80ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø4.8x13mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 3W |
| Rezistenţa | 68Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
