Rezistenta 6.8Ω, 100W, TE Connectivity - 4-1625999-8
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T183050
-
98,34lei
- Fără TVA:81,27lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (50 buc.)
Rezistenta 6.8Ω, 100W, TE Connectivity - 4-1625999-8
Rezistenta: 6.8Ω
Putere: 100W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 65.5x47.5x26mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 37x35mm |
| Rezistenţa | 6.8Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
