-
9,06lei
- Fără TVA:7,49lei
-
- 10 sau mai multe 4,96lei
- 60 sau mai multe 3,40lei
- 240 sau mai multe 3,13lei
- Disponibilitate:În Stoc (1960 buc.)
Rezistenta 5.6Ω, 20W, ROYAL OHM - PRW020JW56JB00
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 5.6Ω
Putere: 20W
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 14.5x13.5x60mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 5.6Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
