Rezistenta 560Ω, 10W, SR PASSIVES - CRL10W-560R
- Producător SR Passives
- Cod produs:T182474
-
1,47lei
- Fără TVA:1,21lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (389 buc.)
Rezistenta 560Ω, 10W, SR PASSIVES - CRL10W-560R
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 560Ω
Putere: 10W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 48x9.5x9.5mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 560Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
