-
2,15lei
- Fără TVA:1,77lei
-
- 25 sau mai multe 1,73lei
- 100 sau mai multe 1,30lei
- 500 sau mai multe 0,94lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2475 buc.)
Rezistenta 4.7kΩ, 5W, ROYAL OHM - PRM05WJP472B00
Tip rezistenta: bobinat
Putere: 5W
Rezistenta: 4.7kΩ
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 12.5x9x25mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x5mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 5mm |
| Rezistenţa | 4.7kΩ |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
