-
1,78lei
- Fără TVA:1,47lei
-
- 50 sau mai multe 1,30lei
- 100 sau mai multe 1,06lei
- 500 sau mai multe 0,69lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (920 buc.)
Rezistenta 4.7MΩ, 0.5W - MGRFW2F4704A10
Tip rezistenta: metal glaze
Rezistenta: 4.7MΩ
Toleranta: ±1%
Putere: 0.5W
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Caracteristici ale rezistorilor | conformitate cu VDE, rezistenţă la şocuri electrice, stabilitate la condiţii exterioare variabile, stabilitate ridicată a parametrilor la suprasarcini |
| Coeficient de temperatura | 200ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø3.8x10mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.6x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 4.7MΩ |
| Tensiune de impuls max. | 4000V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal glaze |
| Toleranţa | ±1% |
