-
9,27lei
- Fără TVA:7,66lei
-
- 10 sau mai multe 5,02lei
- 60 sau mai multe 3,44lei
- 240 sau mai multe 3,16lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (870 buc.)
Rezistenta 4.7Ω, 20W, ROYAL OHM - PRW020JW47JB00
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 4.7Ω
Putere: 20W
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 14.5x13.5x60mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 4.7Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
