Rezistenta 470Ω, 100W, TE Connectivity - 3-1625999-4
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T183046
-
98,87lei
- Fără TVA:81,71lei
-
- 2 sau mai multe 64,83lei
- 4 sau mai multe 61,36lei
- 10 sau mai multe 61,35lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (30 buc.)
Rezistenta 470Ω, 100W, TE Connectivity - 3-1625999-4
Rezistenta: 470Ω
Putere: 100W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 30ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 65.5x47.5x26mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 37x35mm |
| Rezistenţa | 470Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
