-
2,68lei
- Fără TVA:2,21lei
-
- 25 sau mai multe 1,77lei
- 100 sau mai multe 1,41lei
- 500 sau mai multe 1,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (742 buc.)
Rezistenta 430Ω, 5W, ROYAL OHM - KNP05SJ0431AA9
Tip rezistenta: bobinat
Putere: 5W
Rezistenta: 430Ω
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 300ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø6.5x17.5mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 430Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
