-
5,05lei
- Fără TVA:4,17lei
-
- 5 sau mai multe 3,93lei
- 25 sau mai multe 3,03lei
- 59 sau mai multe 1,77lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (214 buc.)
Rezistenta 33Ω, 20W, SR PASSIVES - CRL20W-33R
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 33Ω
Putere: 20W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 13x13x60mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 33Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
