-
2,73lei
- Fără TVA:2,25lei
-
- 50 sau mai multe 2,11lei
- 110 sau mai multe 2,00lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (500 buc.)
Rezistenta 27Ω, 5W, VISHAY - AC05000002709JAC00
Tip rezistenta: bobinat
Putere: 5W
Rezistenta: 27Ω
Toleranta: ±5%
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 80ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø7.5x18mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 27Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
