-
6,60lei
- Fără TVA:5,46lei
-
- 10 sau mai multe 4,41lei
- 50 sau mai multe 3,50lei
- 71 sau mai multe 1,52lei
- Disponibilitate:În Stoc (363 buc.)
Rezistenta 270Ω, 3W, VISHAY - AC03000002700JAC00
Tip rezistenta: bobinata
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 80ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø4.8x13mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Putere W | 3W |
| Rezistenţa | 270Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
