Rezistenta 22Ω, 1W, cu pelicula metalica, ROYAL OHM - MF01SFF220JA10
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T235759
-
0,59lei
- Fără TVA:0,49lei
-
- 100 sau mai multe 0,35lei
- 500 sau mai multe 0,24lei
- 1000 sau mai multe 0,18lei
- Disponibilitate:În Stoc (80 buc.)
Rezistenta 22Ω, 1W, cu pelicula metalica, ROYAL OHM - MF01SFF220JA10
Tip rezistenta: metal film
Rezistenta: 22Ω
Putere: 1W
Toleranta: ±1%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Caracteristici ale rezistorilor | zgomote reduse |
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø3.5x10mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.54x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 22Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | metal film |
| Toleranţa | ±1% |
