-
2,90lei
- Fără TVA:2,40lei
-
- 40 sau mai multe 1,44lei
- 100 sau mai multe 0,95lei
- 500 sau mai multe 0,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (940 buc.)
Rezistenta 20Ω, 2W, ROYAL OHM - KNPA2WJ0200A19
Rezistenta: 20Ω
Putere: 2W
Toleranta: ±5%
Terminale: axial
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 300ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø5.5x16mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.7x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 20Ω |
| Subtip rezistor | de înaltă tensiune |
| Tensiune de impuls max. | 6kV |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
