-
9,99lei
- Fără TVA:8,26lei
-
- 5 sau mai multe 6,66lei
- 30 sau mai multe 4,50lei
- 38 sau mai multe 2,57lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 15Ω, 30W, SR PASSIVES - CRL30W-15R
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 15Ω
Putere: 30W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 19x17x75mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.8x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 15Ω |
| Subtip rezistor | cu ciment |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
