Rezistenta 1.5Ω, 100W, TE Connectivity - 1-1625999-5
- Producător TE Connectivity
- Cod produs:T183040
-
93,08lei
- Fără TVA:76,93lei
-
- 2 sau mai multe 64,83lei
- 4 sau mai multe 61,36lei
- 10 sau mai multe 61,35lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (26 buc.)
Rezistenta 1.5Ω, 100W, TE Connectivity - 1-1625999-5
Rezistenta: 1.5Ω
Putere: 100W
Toleranta: ±5%
Producator: TE Connectivity
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 50ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | 65.5x47.5x26mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 37x35mm |
| Rezistenţa | 1.5Ω |
| Subtip rezistor | cu radiator |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
