-
2,25lei
- Fără TVA:1,86lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (907 buc.)
Rezistenta 1.1Ω, 5W, ROYAL OHM - KNP05SJ011JAA9
Tip rezistenta: bobinat
Putere: 5W
Rezistenta: 1.1Ω
Toleranta: ±5%
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 400ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø6.5x17.5mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.75x28mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 1.1Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
