-
50,92lei
- Fără TVA:42,08lei
-
- 4 sau mai multe 27,55lei
- 5 sau mai multe 27,54lei
- 9 sau mai multe 26,08lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 100Ω, 80W, SR PASSIVES - R80W-100R
Tip rezistenta: bobinata
Rezistenta: 100Ω
Putere: 80W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 200ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø28x121mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 145mm |
| Rezistenţa | 100Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
