-
1,21lei
- Fără TVA:1,00lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 100Ω, 2W, ROYAL OHM - KNP02SJ0101A10
Rezistenta: 100Ω
Putere: 2W
Toleranta: ±5%
Terminale: axial
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 300ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø5x12mm |
| Dimensiuni terminale | Ø0.7x25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 100Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
