Rezistenta 100Ω, 100W, SR PASSIVES - R100W-100R
- Producător SR Passives
- Cod produs:T183122
-
62,95lei
- Fără TVA:52,02lei
-
- 3 sau mai multe 33,35lei
- 7 sau mai multe 31,58lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Rezistenta 100Ω, 100W, SR PASSIVES - R100W-100R
Rezistenta: 100Ω
Putere: 100W
Toleranta: ±5%
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Coeficient de temperatura | 200ppm/°C |
| Dimensiuni carcasa | Ø28x151mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster orificii montaj | 175mm |
| Rezistenţa | 100Ω |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | bobinat |
| Toleranţa | ±5% |
