Releu electromagnetic, 24V DC, 50A, SPST-NO, serie 65.61, FINDER - 65.61.9.024.0300
- Producător Finder
- Cod produs:T160913
-
79,62lei
- Fără TVA:65,80lei
-
- 2 sau mai multe 55,61lei
- 5 sau mai multe 52,61lei
- 500 sau mai multe 50,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2192 buc.)
Releu electromagnetic, 24V DC, 50A, SPST-NO, serie 65.61, FINDER - 65.61.9.024.0300
Tip releu: industrial
Tensiune bobina: 24V DC
Configuratie pini: SPST-NO
Curent max.contacte: 50A
Serie releu: 65.61
Tensiune comutata: max. 220V DC, max. 400V AC
Montare: PCB
Rezistenta bobina: 445Ω
Terminale: {{Terminale}}
Caracteristici
| Curent bobina | 54mA |
| Curent max.contacte | 50A |
| Material pin | AgCdO |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 30A / 250V AC |
| Sarcina admisibila contacte DC @R | 30A / 30V DC |
| Tensiune comutata | max. 220V DC, max. 400V AC |
| Tensiune nominala bobina | 24V DC |
| Tip produs | Modul releu |
| Tip releu | industrial |
