Intrerupator basculant, 3 pozitii, mod comutare ON-OFF-ON, DP3T, {{Producator}} - TSSM2032A1
- Producător OEM
- Cod produs:T212565
-
20,83lei
- Fără TVA:17,22lei
-
- 5 sau mai multe 17,75lei
- 19 sau mai multe 5,40lei
- 44 sau mai multe 5,11lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (642 buc.)
Intrerupator basculant, 3 pozitii, mod comutare ON-OFF-ON, DP3T, {{Producator}} - TSSM2032A1
Tip intrerupator: basculant
Numar pozitii: 3
Mod comutare: ON-OFF-ON
Configuratie pini: DP3T
Terminale: pt. lipit
Temperatura de lucru: -55...65°C
Sarcina maxima contacte AC: 1A / 250V AC
Serie: {{Seria producatorului}}
Dimensiuni: 8.3x9.2x8.6mm
Sarcina maxima contacte DC: {{Sarcina admisibila contacte DC @R}}
Dimensiuni orificiu montare: Ø5mm
Caracteristici
| Dimensiuni carcasa | 8.3x9.2x8.6mm |
| Dimensiuni orificiu montare | Ø5mm |
| Durabilitate electrica | 20000 cicluri |
| Inalţime maneta | 9.4mm |
| Nr. poziţii stabile | 3 |
| Numarul tuturor poziţiilor | 3 |
| Rezistenţa contact max. | 20mΩ |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 1A / 250V AC |
| Subtip maneta | rotundă |
| Tip comutator | basculant |
