-
4,89lei
- Fără TVA:4,04lei
-
- 30 sau mai multe 4,57lei
- 60 sau mai multe 4,33lei
- 250 sau mai multe 4,28lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (32 buc.)
inel de prindere din cupru, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 5mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | nichel |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | inel de prindere |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
