-
19,05lei
- Fără TVA:15,75lei
-
- 9 sau mai multe 11,12lei
- 21 sau mai multe 10,53lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (19 buc.)
inel de prindere din aluminiu, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 14mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | inel de prindere |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
