-
16,01lei
- Fără TVA:13,23lei
-
- 5 sau mai multe 13,99lei
- 9 sau mai multe 12,82lei
- 20 sau mai multe 12,13lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Encoder incremental, BOURNS - PEC11R-4125F-S0018
Tip: incremental
Temperatura de lucru: -30...70°C
Montare: THT
Rezistenta mecanica: 30000 cicluri
Lungime ax: 25mm
Suprafata ax: crestatura D
Tensiune de lucru: 5V DC
Diametru ax: 6mm
Rezolutie: 12
Curent de lucru max.: 10mA
Numarul tuturor pozitiilor: 18
Producator: BOURNS
Caracteristici
| Adancime crestatura | 1,5mm |
| Caracteristici codificatoare | cu buton |
| Curent de lucru max. | 10mA |
| Cursa tasta | 0,5mm |
| Lungime ax | 25mm |
| Numarul tuturor poziţiilor | 18 |
| Rezistenţa mecanica | 30000 cicluri |
| Rezoluţie | 12 |
| Semnal ieşire | două semnale A şi B |
| Suprafaţa ax | crestătură D |
| Tip codificator | incremental |
