Element de contact, SCHNEIDER ELECTRIC - ZB4BZ102
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T113042
-
68,17lei
- Fără TVA:56,34lei
-
- 2 sau mai multe 56,14lei
- 5 sau mai multe 53,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (96 buc.)
Element de contact, SCHNEIDER ELECTRIC - ZB4BZ102
Caracteristici
| Material | Plastic |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 3A / 240V AC |
| Sarcina admisibila contacte DC @R | 0.55A / 125V DC |
| Seria producatorului | Harmony XB4 |
| Standard intrerupator | 22mm |
| Tip accesorii pt. intrerupatoare | element de contact |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
