Element de contact, EATON ELECTRIC - M22-KC01
- Producător Eaton Electric
- Cod produs:T112610
-
37,36lei
- Fără TVA:30,87lei
-
- 4 sau mai multe 31,69lei
- 8 sau mai multe 30,01lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (553 buc.)
Element de contact, EATON ELECTRIC - M22-KC01
Caracteristici
| Material | Plastic |
| Sarcina admisibila contacte AC @R | 6A / 230V AC |
| Sarcina admisibila contacte DC @R | 3A / 24V DC |
| Seria producatorului | RMQ-Titan |
| Standard intrerupator | 22mm |
| Tip accesorii pt. intrerupatoare | element de contact |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Papuci electrici |
