Dioda universala, redresoare, 100V, 200mA, SOT23-3L, ON SEMICONDUCTOR - MMBD1201
Distribuie
  • 1,06lei
  • Fără TVA:0,87lei
  • 10 sau mai multe 0,60lei
  • 100 sau mai multe 0,43lei
  • 478 sau mai multe 0,22lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (347 buc.)
Tip dioda: redresoare, o singura dioda
Capsula: SOT23-3L
Montare: SMD
Tensiune inversa max.: 100V
Curent de sarcina: 200mA
Tensiune conductie max.: 1.1V
Curent de soc direct max.: 2A