Dioda redresoare Schottky, o singura dioda, 100V, 10A, ON SEMICONDUCTOR - MBR10100G
Distribuie
  • 4,54lei
  • Fără TVA:3,75lei
  • 29 sau mai multe 3,53lei
  • 66 sau mai multe 3,34lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (480 buc.)
Tip dioda: redresoare Schottky, o singura dioda
Tensiune inversa max.: 100V
Capsula: TO220AC
Curent de sarcina: 10A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 0.85V