Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 200V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR - MBR20200CTG
Distribuie
  • 15,56lei
  • Fără TVA:12,86lei
  • 3 sau mai multe 13,46lei
  • 5 sau mai multe 12,12lei
  • 10 sau mai multe 10,13lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (225 buc.)
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 200V
Capsula: TO220-3
Curent de sarcina: 2x 10A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 0.9V