Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 2x 30A, ON SEMICONDUCTOR - MBR60H100CTG
Distribuie
  • 20,57lei
  • Fără TVA:17,00lei
  • 3 sau mai multe 17,65lei
  • 9 sau mai multe 11,36lei
  • 21 sau mai multe 10,73lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (54 buc.)
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 100V
Capsula: TO220-3
Curent de sarcina: 2x 30A
Curent de soc direct max.: 350A
Tensiune conductie max.: 0.81V