Dioda redresoare Schottky, 2,1A, o singura dioda, SMA, SMC DIODE SOLUTIONS - 15MQ040NTR
Distribuie
  • 2,62lei
  • Fără TVA:2,17lei
  • 10 sau mai multe 1,74lei
  • 100 sau mai multe 1,12lei
  • 221 sau mai multe 0,49lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (12182 buc.)
Tip dioda: redresoare Schottky
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 2,1A
Tensiune conductie max.: 0,49V
Structura: o singura dioda
Capsula: SMA
Curent de soc direct max.: 60A