Dioda redresoare Schottky, 0,2A, o singura dioda, SC79, SOD523, ROHM SEMICONDUCTOR - RB521SM-30T2R
Distribuie
  • 1,44lei
  • Fără TVA:1,19lei
  • 10 sau mai multe 0,98lei
  • 100 sau mai multe 0,58lei
  • 500 sau mai multe 0,41lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (12262 buc.)
Tip dioda: redresoare Schottky
Tensiune inversa max.: 30V
Curent de sarcina: 0,2A
Tensiune conductie max.: 0,47V
Structura: o singura dioda
Capsula: SC79, SOD523
Curent de soc direct max.: 1A