Dioda redresoare, 400V, 1A, o singura dioda, ON SEMICONDUCTOR - 1N4004RLG
Distribuie
  • 0,96lei
  • Fără TVA:0,79lei
  • 10 sau mai multe 0,68lei
  • 100 sau mai multe 0,50lei
  • 250 sau mai multe 0,43lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1470 buc.)
Tip dioda: redresoare, o singura dioda
Tensiune inversa max.: 400V
Curent de sarcina: 1A
Capsula: CASE59
Tensiune conductie max.: 1.1V
Curent de soc direct max.: 30A