Dioda comutaţie Schottky, 0,3A, o singura dioda, SOD523, PanJit Semiconductor - RB751S40-AU_R1_000A1
Distribuie
  • 1,12lei
  • Fără TVA:0,92lei
  • 10 sau mai multe 0,66lei
  • 100 sau mai multe 0,43lei
  • 383 sau mai multe 0,28lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2746 buc.)
Tip dioda: comutaţie Schottky
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0,3A
Tensiune conductie max.: 0,37V
Structura: o singura dioda
Capsula: SOD523
Curent de soc direct max.: 0,5A