Dioda comutaţie Schottky, 0,2A, dubli in serie x2, SOT363, PanJit Semiconductor - BAS40SDW-AU_R1_000A1
- Producător Panjit Semiconductor
- Cod produs:T297778
1,46lei
- Fără TVA:1,21lei
- 10 sau mai multe 1,07lei
- 25 sau mai multe 0,84lei
- 100 sau mai multe 0,57lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2970 buc.)
Tip dioda: comutaţie Schottky
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0,2A
Tensiune conductie max.: 1V
Structura: dubli in serie x2
Capsula: SOT363
Curent de soc direct max.: 0,6A