Dioda comutaţie Schottky, 0,25A, o singura dioda, SOD523, PanJit Semiconductor - RB520S40-AU_R1_000A1
Distribuie
  • 0,95lei
  • Fără TVA:0,79lei
  • 10 sau mai multe 0,64lei
  • 100 sau mai multe 0,42lei
  • 360 sau mai multe 0,30lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4915 buc.)
Tip dioda: comutaţie Schottky
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0,25A
Tensiune conductie max.: 0,6V
Structura: o singura dioda
Capsula: SOD523
Curent de soc direct max.: 1A